o

O

Contacteer ons

Hebt u een vraag? 

Hebt u een vraag? Of wil u graag een vrijblijvende prijsofferte?

Bel naar +32(0)11 39 86 70, mail naar info@buseloc.be of vul dit formulier in:  

Neem contact op

Bezoek ons

 Ambachtslaan 1020 3990 Peer België

 +32 (0)11 39 86 70

 info@buseloc.be

 BE0433160527

Contacteer onze medewerkers:

Els Dreesen

Els Dreesen

Directie
+32 (0)11 39 86 70
 els.dreesen@buseloc.be

Paul Turlinckx

Paul Turlinckx

Productieverantwoordelijke
+32 (0)11 39 86 72
 paul.turlinckx@buseloc.be

Ann Teppers

Ann Teppers

Orderadministratie en Receptie

+32 (0)11 39 86 70

 ann.teppers@buseloc.be

Petra Saenen

Petra Saenen

HR-verantwoordelijke
+32 (0)11 39 86 74
 petra.saenen@buseloc.be
Caroline Bayen

Caroline Bayen

Ontwikkeling en Technische Fiches

+32 (0)11 39 86 75
  caroline.bayen@buseloc.be
Ilse Moors

Ilse Moors

Facturatie
+32 (0)11 39 86 73

 ilse.moors@buseloc.be

Veelgestelde Vragen

Een nieuw product laten maken, hoe begin ik daaraan?
Vertel ons wat u nodig heeft. Een idee, verhaal of foto is voldoende, een technische fiche hoeft niet. Wij stellen u een uitgewerkt model op maat voor. En we voeren het van a tot z uit. U bestelt uw stof, wij zorgen voor de rest.
Maatwerk, is dat betaalbaar in België?
Vertel ons wat u nodig heeft. Een idee, verhaal of foto is voldoende, een technische fiche hoeft niet. Wij stellen u een uitgewerkt model op maat voor. En we voeren het van a tot z uit. U bestelt uw stof, wij zorgen voor de rest.
Kan ik kleine oplages bestellen?
Vertel ons wat u nodig heeft. Een idee, verhaal of foto is voldoende, een technische fiche hoeft niet. Wij stellen u een uitgewerkt model op maat voor. En we voeren het van a tot z uit. U bestelt uw stof, wij zorgen voor de rest.

Contact

 Ambachtslaan 1020 , 3990 Peer België

 +32 (0)11 39 86 70

 +32 (0)11 63 66 30

  info@buseloc.be

 BE0433160527